Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 09 do 15-12-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:30
90 min

JOGA

Jola Ludwiczuk

Sala 2

 
90 min

JOGA

Jola Ludwiczuk

Sala 2

 
90 min

JOGA

Jola Ludwiczuk

Sala 2

   
08:45          
90 min

JOGA

Agnieszka Lesiak

Sala 2

 
09:00
50 min

TBC

Karolina Kurmanowska

Sala 1

50 min

ABT

Tatiana Grzelak

Sala 1

50 min

TBC

Tatiana Grzelak

Sala 1

 
50 min

TBC

Tatiana Grzelak

Sala 1

   
09:30
50 min

PILATES

Agnieszka Staniszewska

Sala 2

 
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Agnieszka Staniszewska

Sala 2

   
50 min

ABT

Alicja Święcicka

Sala 1

50 min

POWER PUMP

Kris

Sala 1

10:00  
50 min

FIT BALL

Tatiana Grzelak

Sala 1

 
50 min

AKTYWNA MAMA

Kinga Kubicka

Sala 2

50 min

FIT BALL

Tatiana Grzelak

Sala 1

   
50 min

AKTYWNA MAMA

Kinga Kubicka

Sala 2

   
10:30          
50 min

TBC

Alicja Święcicka

Sala 2

50 min

Full Body Workout

Kris

Sala 1

11:00  
50 min

STRETCHING

Tatiana Grzelak

Sala 1

         
11:30          
50 min

POWER PUMP

Alicja Święcicka

Sala 1

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kris

Sala 2

50 min

Zdrowy Kręgosłup dla Dzieci i Rodziców

Agnieszka Staniszewska

Sala 2

 
12:30          
50 min

ZUMBA KIDS 7-11 lat

Agnieszka M

Sala 2

 
13:00          
50 min

BOKS

Janusz Czerniszewski

Sala 1

 
17:00  
50 min

CROSS&FIT

Patryk Prusik

Sala 1

         
17:30
50 min

ZUMBA KIDS 12-15 lat

Agnieszka M

Sala 2

 
50 min

ZUMBA KIDS 7-11 lat

Agnieszka M

Sala 2

45 min

ZUMBA KIDS 4-6 lat

Agnieszka M

Sala 2

50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Alicja Święcicka

Sala 1

ZASTĘPSTWO

   
     
50 min

ZUMBA KIDS 12-15 lat

Agnieszka M

Sala 2

18:00
50 min

TBC

Karolina Kurmanowska

Sala 1

50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Iwona Rogalska

Sala 1

20 min

SUPER BRZUCH

Emilia Dunajska

Sala 1

50 min

TBC

Karolina Kurmanowska

Sala 1

     
 
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kinga Kubicka

Sala 2

   
18:30
50 min

PILATES

Agnieszka Staniszewska

Sala 2

 
20 min

TABATA

Emilia Dunajska

Sala 1

 
50 min

POWER PUMP

Alicja Święcicka

Sala 1

ZASTĘPSTWO

   
 
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Agnieszka Staniszewska

Sala 2

 
19:00
50 min

PŁASKI BRZUCH

Karolina Kurmanowska

Sala 1

50 min

TBC

Iwona Rogalska

Sala 1

50 min

POWER PUMP

Emilia Dunajska

Sala 1

50 min

STEP

Karolina Kurmanowska

Sala 1

50 min

ZUMBA

Magda Rarak

Sala 2

   
 
50 min

PILATES

Agnieszka Staniszewska

Sala 2

 
90 min

JOGA

Agnieszka Lesiak

Sala 2

 
19:30
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Agnieszka Staniszewska

Sala 2

 
50 min

PILATES

Agnieszka Staniszewska

Sala 2

       
20:00
50 min

POWER PUMP

Karolina Kurmanowska

Sala 1

50 min

CROSS&FIT

Patryk Prusik

Sala 1

50 min

FAT BURNING zaawansowany

Emilia Dunajska

Sala 1

50 min

POWER PUMP

Karolina Kurmanowska

Sala 1

50 min

CROSS&FIT

Patryk Prusik

Sala 1

   
 
90 min

JOGA

Jola Ludwiczuk

Sala 2

     
20:30
50 min

ZUMBA

Magda Rarak

Sala 2

 
50 min

ZUMBA

Agnieszka M

Sala 2

50 min

ZUMBA

Agnieszka M

Sala 2

     
21:00
50 min

BOKS

Janusz Czerniszewski

Sala 1

50 min

ZUMBA

Agnieszka M

Sala 1

         
← →